SLIC-5.6X33-SR/SES
3M3M
3M
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: 3M
Περιγραφή προϊόντος AERIAL CLOSURE KIT
Φύλλα δεδομένων: 1.SLIC-5.6X33-SR/SES.pdf2.SLIC-5.6X33-SR/SES.pdf
Κατάσταση RoHs Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Κατάσταση αποθεμάτων 796 pcs stock
Πλοίο από Χονγκ Κονγκ
Τρόπος αποστολής DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 796 pcs
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος SLIC-5.6X33-SR/SES Κατασκευαστής 3M
Διαθέσιμη ποσότητα 796 pcs Φύλλο δεδομένων 1.SLIC-5.6X33-SR/SES.pdf2.SLIC-5.6X33-SR/SES.pdf
Τύπος Aerial Closure, Free-Breathing θήκη Εγκαίνια 21.00" (533.4mm)
Σειρά SLiC™ Αλλα ονόματα 00054007926153
Αριθμός καλωδίων Ζεύγη 1200 Pairs @ 26 AWG Κατασκευαστής Standard Lead Time 4 Weeks
Μήκος - Συνολικά 33.00" (838.2mm) Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Χαρακτηριστικά Rigid Bond/Sheath Protection, Spiral End Seals Διάμετρος - Μέσα 5.600" (142.24mm)
Λεπτομερής περιγραφή Wire Splice Aerial Closure, Free-Breathing 33.00" (838.2mm) 1200 Pairs @ 26 AWG