P08-020-SLTM-A-G
3M3M
3M
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: 3M
Περιγραφή προϊόντος CONN PLUG 20POS
Φύλλα δεδομένων:
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1100 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος P08-020-SLTM-A-G Κατασκευαστής 3M
Περιγραφή CONN PLUG 20POS Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 75404 pcs Φύλλο δεδομένων
Σειρά P08 Κατάσταση RoHS Tape & Reel (TR)
Άλλα ονόματα 00051115586637
P08-020SLTM-A-G
P08-020SLTM-A-G-ND
XA007002604
XA007002935
Αριθμός σειρών 2
Αριθμός θέσεων 20 Αριθμός αγωγοί 0.031" (0.80mm)
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Επίπεδο ευαισθησίας υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Κατασκευαστής Standard Lead Time 8 Weeks Αριθμός εξαρτήματος κατασκευαστή P08-020-SLTM-A-G
Μήκος - Post (ζευγάρωμα) 3mm, 4mm, 5mm Ύψος από το Διοικητικό Συμβούλιο 0.087" (2.20mm)
Χαρακτηριστικά Board Guide Διευρυμένη περιγραφή 20 Position Connector Socket, Outer Shroud Contacts Surface Mount Gold
Περιγραφή CONN PLUG 20POS Επικοινωνία Τέλος Πάχος Gold