P08-020-PLT-A-G
3M3M
3M
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: 3M
Περιγραφή προϊόντος CONN PLUG 20POS .8MM VERT SMD
Φύλλα δεδομένων: P08-020-PLT-A-G.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1000 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος P08-020-PLT-A-G Κατασκευαστής 3M
Περιγραφή CONN PLUG 20POS .8MM VERT SMD Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 77033 pcs Φύλλο δεδομένων P08-020-PLT-A-G.pdf
Σειρά P08 Κατάσταση RoHS Tape & Reel (TR)
Άλλα ονόματα 00051119902952
Αριθμός σειρών 2
Αριθμός θέσεων 20 Αριθμός αγωγοί 0.031" (0.80mm)
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Επίπεδο ευαισθησίας υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Κατασκευαστής Standard Lead Time 9 Weeks Αριθμός εξαρτήματος κατασκευαστή P08-020-PLT-A-G
Μήκος - Post (ζευγάρωμα) 3mm, 6mm Ύψος από το Διοικητικό Συμβούλιο 0.107" (2.72mm)
Χαρακτηριστικά Board Guide Διευρυμένη περιγραφή 20 Position Connector Plug, Center Strip Contacts Surface Mount Gold
Περιγραφή CONN PLUG 20POS .8MM VERT SMD Επικοινωνία Τέλος Πάχος Gold