P05N-100PT-A-G
3M3M
P05N-100PT-A-G Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: 3M
Περιγραφή προϊόντος CONN PLUG 100POS 0.5MM VERT SMD
Φύλλα δεδομένων: 1.P05N-100PT-A-G.pdf2.P05N-100PT-A-G.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1500 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος P05N-100PT-A-G Κατασκευαστής 3M
Περιγραφή CONN PLUG 100POS 0.5MM VERT SMD Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 18982 pcs Φύλλο δεδομένων 1.P05N-100PT-A-G.pdf2.P05N-100PT-A-G.pdf
Σειρά P05N Κατάσταση RoHS Tape & Reel (TR)
Άλλα ονόματα 0-00-48011-46307-0
3M9661TR
P05N-100PT-A-G-ND
P05N100PTAG
Αριθμός σειρών 2
Αριθμός θέσεων 100 Αριθμός αγωγοί 0.020" (0.50mm)
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Επίπεδο ευαισθησίας υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Κατασκευαστής Standard Lead Time 11 Weeks Αριθμός εξαρτήματος κατασκευαστή P05N-100PT-A-G
Μήκος - Post (ζευγάρωμα) 3mm Ύψος από το Διοικητικό Συμβούλιο 0.169" (4.30mm)
Χαρακτηριστικά Solder Retention Διευρυμένη περιγραφή 100 Position Connector Plug, Center Strip Contacts Surface Mount Gold
Περιγραφή CONN PLUG 100POS 0.5MM VERT SMD Επικοινωνία Τέλος Πάχος Gold