P05N-080PT-C-G
3M3M
3M
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: 3M
Περιγραφή προϊόντος CONN PLUG 80POS .5MM VERT SMD
Φύλλα δεδομένων: 1.P05N-080PT-C-G.pdf2.P05N-080PT-C-G.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1000 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος P05N-080PT-C-G Κατασκευαστής 3M
Περιγραφή CONN PLUG 80POS .5MM VERT SMD Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 25059 pcs Φύλλο δεδομένων 1.P05N-080PT-C-G.pdf2.P05N-080PT-C-G.pdf
Σειρά P05N Πίσσα 0.020" (0.50mm)
Συσκευασία Tape & Reel (TR) Αλλα ονόματα 15020149009
3M9698TR
P05N080PTCG
Αριθμός σειρών 2 Αριθμός θέσεων 80
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Ζευγαρωμένα στοίβαξης Heights 5mm Κατασκευαστής Standard Lead Time 11 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Ύψος από το Διοικητικό Συμβούλιο 0.169" (4.30mm)
Χαρακτηριστικά Solder Retention Λεπτομερής περιγραφή 80 Position Connector Plug, Center Strip Contacts Surface Mount Gold