MNU14-187DMIX-BOTTLE
3M3M
MNU14-187DMIX-BOTTLE Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: 3M
Περιγραφή προϊόντος CONN QC TAB 14-16AWG 0.187 100PC
Φύλλα δεδομένων: 1.MNU14-187DMIX-BOTTLE.pdf2.MNU14-187DMIX-BOTTLE.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος MNU14-187DMIX-BOTTLE Κατασκευαστής 3M
Διαθέσιμη ποσότητα 1119 pcs Φύλλο δεδομένων 1.MNU14-187DMIX-BOTTLE.pdf2.MNU14-187DMIX-BOTTLE.pdf
Gauge Wire 14-16 AWG Λήξη Crimp
Terminal Τύπος Standard tab Πλάτος 0.187" (4.75mm)
tab Πάχος 0.020" (0.51mm) Μήκος καρτέλα -
Σειρά Scotchlok™ Συσκευασία Bulk
Αλλα ονόματα 00051128587867
3M10416
MNU14187DMIXBOTTLE
τοποθέτηση Τύπος Free Hanging (In-Line)
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 3 Weeks
Μήκος - Συνολικά 0.870" (22.10mm) Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
μόνωση Διάμετρος 0.145" (3.68mm) Μόνωση Fully Insulated
Γένος Male Χαρακτηριστικά Butted Seam
Λεπτομερής περιγραφή 0.187" (4.75mm) Quick Connect Male 14-16 AWG Crimp Connector Fully Insulated 100 PC Επικοινωνία Υλικό Copper, ETP