MNU10-250DMIX-BOTTLE
3M3M
MNU10-250DMIX-BOTTLE Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: 3M
Περιγραφή προϊόντος CONN QC TAB 10-12AWG 0.250 50PC
Φύλλα δεδομένων: 1.MNU10-250DMIX-BOTTLE.pdf2.MNU10-250DMIX-BOTTLE.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος MNU10-250DMIX-BOTTLE Κατασκευαστής 3M
Διαθέσιμη ποσότητα 1906 pcs Φύλλο δεδομένων 1.MNU10-250DMIX-BOTTLE.pdf2.MNU10-250DMIX-BOTTLE.pdf
Gauge Wire 10-12 AWG Λήξη Crimp
Terminal Τύπος Standard tab Πλάτος 0.250" (6.35mm)
tab Πάχος 0.032" (0.81mm) Μήκος καρτέλα -
Σειρά Scotchlok™ Συσκευασία Bulk
Αλλα ονόματα 00051128587805
3M10414
MNU10250DMIXBOTTLE
τοποθέτηση Τύπος Free Hanging (In-Line)
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 3 Weeks
Μήκος - Συνολικά 1.050" (26.67mm) Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
μόνωση Διάμετρος 0.250" (6.35mm) Μόνωση Fully Insulated
Γένος Male Χαρακτηριστικά Butted Seam
Λεπτομερής περιγραφή 0.250" (6.35mm) Quick Connect Male 10-12 AWG Crimp Connector Fully Insulated 50 PC Επικοινωνία Υλικό Copper, ETP