ITCSN-0400-48"-BLACK-20 PCS
3M3M
ITCSN-0400-48
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: 3M
Περιγραφή προϊόντος HEATSHRK ITCSN ADH .4"X48" BLK
Φύλλα δεδομένων: ITCSN-0400-48"-BLACK-20 PCS.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
20 pcs
50 pcs
100 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος ITCSN-0400-48"-BLACK-20 PCS Κατασκευαστής 3M
Διαθέσιμη ποσότητα 5054 pcs Φύλλο δεδομένων ITCSN-0400-48"-BLACK-20 PCS.pdf
Τύπος Tubing, Semi Rigid Λόγος συρρίκνωση 3 to 1
Συρρίκνωση της θερμοκρασίας 121°C Σειρά ITCSN
Ανακτηθεί Wall Πάχος - Αλλα ονόματα 00054007089643
3M161653
ITCSN-0400-48"-BLACK-20 PCS-ND
ITCSN-0400-48"-BLACK-20PCS
ITCSN-0400-48"-BLACK-20PCS-ND
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 110°C Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) Not Applicable
Υλικό Polyolefin (PO), Irradiated Κατασκευαστής Standard Lead Time 3 Weeks
Μήκος 4.00' (1.22m) Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Εσωτερική Διάμετρος - Παραδίδεται 0.400" (10.16mm) Εσωτερική Διάμετρος - ανακτημένα 0.150" (3.81mm)
Χαρακτηριστικά Adhesive Lined, Split Resistant, UV Resistant, Weather Resistant Λεπτομερής περιγραφή Heat Shrink Tubing, Semi Rigid 0.400" (10.16mm) 3 to 1 Black 4.00' (1.22m)