ITCSF-1100-48"-BLACK-20 PCS
3M3M
ITCSF-1100-48
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: 3M
Περιγραφή προϊόντος HEATSHRINK ITCSF
Φύλλα δεδομένων:
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
20 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος ITCSF-1100-48"-BLACK-20 PCS Κατασκευαστής 3M
Διαθέσιμη ποσότητα 3985 pcs Φύλλο δεδομένων
Τύπος Tubing, Flexible Λόγος συρρίκνωση 3 to 1
Συρρίκνωση της θερμοκρασίας - Σειρά ITCSF
Ανακτηθεί Wall Πάχος - Αλλα ονόματα 00051135382325
ITCSF-1100-48"-BLACK-20 PCS-ND
ITCSF-1100-48"-BLACK-20PCS
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 110°C Υλικό Polyolefin (PO)
Κατασκευαστής Standard Lead Time 12 Weeks Μήκος -
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Εσωτερική Διάμετρος - Παραδίδεται 1.100" (27.94mm)
Εσωτερική Διάμετρος - ανακτημένα 0.370" (9.40mm) Λεπτομερής περιγραφή Heat Shrink Tubing, Flexible 1.100" (27.94mm) 3 to 1 Black