CP2-HAB095-GE1-TG30
3M3M
3M
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: 3M
Περιγραφή προϊόντος HEADER PRESS-FIT TYPE AB 95POS
Φύλλα δεδομένων: CP2-HAB095-GE1-TG30.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος CP2-HAB095-GE1-TG30 Κατασκευαστής 3M
Περιγραφή HEADER PRESS-FIT TYPE AB 95POS Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 4365 pcs Φύλλο δεδομένων CP2-HAB095-GE1-TG30.pdf
Αξιολόγηση τάσης - Λήξη Press-Fit
Σειρά MetPak™ CP2 Πίσσα 0.079" (2.00mm)
Συσκευασία Bulk Αλλα ονόματα 00051111963098
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C Αριθμός σειρών 5
Αριθμός θέσεων Loaded All Αριθμός θέσεων 95
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Χαρακτηριστικά -
Λεπτομερής περιγραφή 95 Position Header, Male Pins Connector 0.079" (2.00mm) Through Hole Επικοινωνία Τέλος Πάχος 30.0µin (0.76µm)