CP2-HAB095-GA1-KR
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: 3M
Περιγραφή προϊόντος HEADER PRESS-FIT TYPE AB 95POS
Φύλλα δεδομένων: CP2-HAB095-GA1-KR.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1344 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος CP2-HAB095-GA1-KR Κατασκευαστής 3M
Περιγραφή HEADER PRESS-FIT TYPE AB 95POS Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 22227 pcs Φύλλο δεδομένων CP2-HAB095-GA1-KR.pdf
Αξιολόγηση τάσης - Λήξη Press-Fit
Σειρά MetPak™ CP2 Πίσσα 0.079" (2.00mm)
Συσκευασία Bulk Αλλα ονόματα 00051115586804
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C Αριθμός σειρών 5
Αριθμός θέσεων Loaded All Αριθμός θέσεων 95
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Χαρακτηριστικά - Λεπτομερής περιγραφή 95 Position Header, Male Pins Connector 0.079" (2.00mm) Through Hole