CP2-HA110-D1-KR
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: 3M
Περιγραφή προϊόντος HEADER PRESS-FIT TYPE A 110POS
Φύλλα δεδομένων: CP2-HA110-D1-KR.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
720 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος CP2-HA110-D1-KR Κατασκευαστής 3M
Περιγραφή HEADER PRESS-FIT TYPE A 110POS Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 20349 pcs Φύλλο δεδομένων CP2-HA110-D1-KR.pdf
Αξιολόγηση τάσης - Λήξη Press-Fit
Σειρά MetPak™ CP2 Πίσσα 0.079" (2.00mm)
Συσκευασία Bulk Αλλα ονόματα 00051119905670
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 85°C Αριθμός σειρών 5
Αριθμός θέσεων Loaded All Αριθμός θέσεων 110
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Χαρακτηριστικά Board Guide Λεπτομερής περιγραφή 110 Position Header, Male Pins Connector 0.079" (2.00mm) Through Hole