CP2-HA110-A1-TG30
3M3M
3M
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: 3M
Περιγραφή προϊόντος HEADER PRESS-FIT TYPE A 110POS
Φύλλα δεδομένων: CP2-HA110-A1-TG30.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος CP2-HA110-A1-TG30 Κατασκευαστής 3M
Περιγραφή HEADER PRESS-FIT TYPE A 110POS Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 5733 pcs Φύλλο δεδομένων CP2-HA110-A1-TG30.pdf
Αξιολόγηση τάσης - Λήξη Press-Fit
Σειρά MetPak™ CP2 Πίσσα 0.079" (2.00mm)
Συσκευασία Bulk Αλλα ονόματα 00051119904932
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 85°C Αριθμός σειρών 5
Αριθμός θέσεων Loaded All Αριθμός θέσεων 110
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Χαρακτηριστικά Board Guide
Λεπτομερής περιγραφή 110 Position Header, Male Pins Connector 0.079" (2.00mm) Through Hole Επικοινωνία Τέλος Πάχος 30.0µin (0.76µm)
Επικοινωνία Finish Gold Χρήση Connector CompactPCI Hot Swap
Τύπος υποδοχής Header, Male Pins Στυλ Connector A 22
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
CP2-HA110-D1-FJ
CP2-HA110-D1-FJ
Σε απόθεμα: 23898 pcs
Κατεβάστε: CP2-HA110-D1-FJ.pdf
RFQ
CP2-HA110-D1-KR
CP2-HA110-D1-KR