8979N-RED-48MMX54.8M
3M3M
8979N-RED-48MMX54.8M Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: 3M
Περιγραφή προϊόντος TAPE DUCT CLOTH RED 1.89"X 60YDS
Φύλλα δεδομένων:
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος 8979N-RED-48MMX54.8M Κατασκευαστής 3M
Διαθέσιμη ποσότητα 4474 pcs Φύλλο δεδομένων
Πλάτος 1.89" (48.00mm) Χρήση General Purpose
Πάχος - Υποστήριξη, Μεταφορέας - Πάχος - Αυτοκόλλητα -
Πάχος 0.0126" (12.6 mils, 0.320mm) Εύρος θερμοκρασίας 200°F (93°C)