8979-BLUE-48MMX22.8M
3M3M
8979-BLUE-48MMX22.8M Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: 3M
Περιγραφή προϊόντος TAPE DUCT PERFORMANCE 48MMX22.8M
Φύλλα δεδομένων: 8979-BLUE-48MMX22.8M.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος 8979-BLUE-48MMX22.8M Κατασκευαστής 3M
Διαθέσιμη ποσότητα 4292 pcs Φύλλο δεδομένων 8979-BLUE-48MMX22.8M.pdf
Πάχος - Υποστήριξη, Μεταφορέας - Πάχος 0.0126" (12.6 mils, 0.320mm)
θερμική αντίσταση Polyethylene Film Ταινία Πλάτος - Max -
ταινία Είδος 200°F (93°C) ταινία Περιλαμβάνεται Duct Cloth
θωράκιση 75' (22.9m) 25 yds Σειρά 8979
βίδα Μέγεθος Rubber Κατάσταση RoHS Roll
Άλλα ονόματα 00048011538518
Υλικό πάχος 1.89" (48.00mm)