12X12-6-5962
3M3M
12X12-6-5962 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: 3M
Περιγραφή προϊόντος TAPE DBL COATED BLACK 12"X 12"
Φύλλα δεδομένων: 1.12X12-6-5962.pdf2.12X12-6-5962.pdf3.12X12-6-5962.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του 12X12-6-5962
Αριθμός εξαρτήματος 12X12-6-5962 Κατασκευαστής 3M
Περιγραφή TAPE DBL COATED BLACK 12"X 12" Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 3344 pcs Φύλλο δεδομένων 1.12X12-6-5962.pdf2.12X12-6-5962.pdf3.12X12-6-5962.pdf
Πλάτος 12.00" (304.80mm) Χρήση General Purpose
Πάχος - Υποστήριξη, Μεταφορέας 0.0050" (5.0 mils, 0.127mm) Πάχος - Αυτοκόλλητα 0.0570" (57.0 mils, 1.448mm)
Πάχος 0.0620" (62.0 mils, 1.575mm) Εύρος θερμοκρασίας 250°F (121°C)
ταινία Είδος Double Coated, Double Sided Ώρα έναρξης ζωής Date of Shipment
Διάρκεια ζωής 24 Months Σειρά VHB™ 5962
Συσκευασία Bulk Αλλα ονόματα 12X1265962
3M9871
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 3 Weeks
Μήκος 12.00" (304.80mm) Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant