12X12-6-5419
3M3M
12X12-6-5419 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: 3M
Περιγραφή προϊόντος TAPE FILM GOLD 12"X 12"
Φύλλα δεδομένων: 12X12-6-5419.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του 12X12-6-5419
Αριθμός εξαρτήματος 12X12-6-5419 Κατασκευαστής 3M
Περιγραφή TAPE FILM GOLD 12"X 12" Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 6796 pcs Φύλλο δεδομένων 12X12-6-5419.pdf
Πλάτος 12.00" (304.80mm) Χρήση Masking, High Temperature, Wave Soldering
Πάχος - Υποστήριξη, Μεταφορέας 0.0010" (1.0 mils, 0.025mm) Πάχος - Αυτοκόλλητα 0.0017" (1.7 mils, 0.043mm)
Πάχος 0.0027" (2.7 mils, 0.069mm) Εύρος θερμοκρασίας -100°F ~ 500°F (-73°C ~ 260°C)
ταινία Είδος Film Ώρα έναρξης ζωής Date of Manufacture
Διάρκεια ζωής 36 Months Σειρά 5419
Συσκευασία Bulk Αλλα ονόματα 12X1265419
3M10205
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 3 Weeks
Μήκος 12.00" (304.80mm) Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant