ZHX2022MV040THTR
ZilogZilog
ZHX2022MV040THTR Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Zilog
Περιγραφή προϊόντος IC TXRX ZHX2022 SIDE LOOK 8SMD
Φύλλα δεδομένων: ZHX2022MV040THTR.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος ZHX2022MV040THTR Κατασκευαστής Zilog
Διαθέσιμη ποσότητα 4094 pcs Φύλλο δεδομένων ZHX2022MV040THTR.pdf
Τάσης - Προμήθεια 2.7V ~ 5.5V Πρότυπα IrPHY 1.4
Μέγεθος 9.7mm x 4.7mm x 4.0mm Κλείσιμο Yes
Σειρά - Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Αλλα ονόματα 269-3636-2 Προσανατολισμός Top View
Θερμοκρασία λειτουργίας -25°C ~ 85°C Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 3 (168 Hours)
Ρεύμα αδράνειας, τύπος @ 25 ° C 2mA Λεπτομερής περιγραφή 4Mbs (FIR) IRDA Transceiver Top View