Z8F6422VS020EG
ZilogZilog
Z8F6422VS020EG Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Zilog
Περιγραφή προϊόντος IC MCU 8BIT 64KB FLASH 68PLCC
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
25 pcs
100 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος Z8F6422VS020EG Κατασκευαστής Zilog
Τάσης - Προμήθεια (Vcc / Vdd) FLASH Σειρά Encore!® XP®
Κατάσταση RoHS Tube Χρόνος επαναφοράς Reverse (TRR) 20MHz
απαιτεί Brown-out Detect/Reset, DMA, POR, PWM, WDT Τύπος μνήμης προγράμματος 64KB (64K x 8)
Μέγεθος μνήμης προγράμματος I²C, IrDA, SPI, UART/USART Πόλωση 68-LCC (J-Lead)
Άλλα ονόματα 269-4284
269-4284-ND
Z8F6422VS020EG-ND
Oscillator Τύπος A/D 12x10b
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 105°C (TA) Λειτουργικό σύστημα eZ8
Επίπεδο ευαισθησίας υγρασίας (MSL) 3 (168 Hours) Κατασκευαστής Standard Lead Time 17 Weeks
Αριθμός εξαρτήματος κατασκευαστή Z8F6422VS020EG Διευρυμένη περιγραφή eZ8 Encore!® XP® Microcontroller IC 8-Bit 20MHz 64KB (64K x 8) FLASH
Περιγραφή IC MCU 8BIT 64KB FLASH 68PLCC SRAM Bytes δεδομένων -
Μετατροπείς δεδομένων 3 V ~ 3.6 V πυρήνα Μέγεθος 4K x 8