Z8F2421AN020EC
ZilogZilog
Z8F2421AN020EC Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Zilog
Περιγραφή προϊόντος IC MCU 8BIT 24KB FLASH 44LQFP
Φύλλα δεδομένων: Z8F2421AN020EC.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος Z8F2421AN020EC Κατασκευαστής Zilog
Διαθέσιμη ποσότητα 5637 pcs Φύλλο δεδομένων Z8F2421AN020EC.pdf
Τάσης - Προμήθεια (Vcc / Vdd) 3 V ~ 3.6 V Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή 44-QFP (10x10)
Ταχύτητα 20MHz Σειρά Encore!® XP®
RAM Μέγεθος 2K x 8 Τύπος μνήμης προγράμματος FLASH
Μέγεθος μνήμης προγράμματος 24KB (24K x 8) Περιφερειακά Brown-out Detect/Reset, DMA, POR, PWM, WDT
Συσκευασία Tray Συσκευασία / υπόθεση 44-LQFP
Αλλα ονόματα 269-3263 Oscillator Τύπος Internal
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 105°C (TA) Αριθμός εισόδων / εξόδων 31
EEPROM Μέγεθος - Λεπτομερής περιγραφή eZ8 Encore!® XP® Microcontroller IC 8-Bit 20MHz 24KB (24K x 8) FLASH 44-QFP (10x10)