Z8F1680QN020EG
ZilogZilog
Z8F1680QN020EG Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Zilog
Περιγραφή προϊόντος IC MCU 8BIT 16KB FLASH 44QFN
Φύλλα δεδομένων: 1.Z8F1680QN020EG.pdf2.Z8F1680QN020EG.pdf3.Z8F1680QN020EG.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
520 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος Z8F1680QN020EG Κατασκευαστής Zilog
Τάσης - Προμήθεια (Vcc / Vdd) 1.8 V ~ 3.6 V Ταχύτητα 20MHz
Σειρά Encore!® XP® RAM Μέγεθος 3K x 8
Τύπος μνήμης προγράμματος FLASH Μέγεθος μνήμης προγράμματος 16KB (16K x 8)
Περιφερειακά Brown-out Detect/Reset, LED, LVD, POR, PWM, Temp Sensor, WDT Συσκευασία Tube
Συσκευασία / υπόθεση 44-VFQFN Exposed Pad Oscillator Τύπος Internal
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 105°C (TA) Αριθμός εισόδων / εξόδων 37
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 3 (168 Hours) Κατασκευαστής Standard Lead Time 14 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant EEPROM Μέγεθος -
Λεπτομερής περιγραφή eZ8 Encore!® XP® Microcontroller IC 8-Bit 20MHz 16KB (16K x 8) FLASH Μετατροπείς δεδομένων A/D 8x10b