Z8F1233HJ020EG
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Zilog
Περιγραφή προϊόντος IC MCU 8BIT 12KB FLASH 28SSOP
Φύλλα δεδομένων: 1.Z8F1233HJ020EG.pdf2.Z8F1233HJ020EG.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
47 pcs
141 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος Z8F1233HJ020EG Κατασκευαστής Zilog
Διαθέσιμη ποσότητα 57714 pcs Φύλλο δεδομένων 1.Z8F1233HJ020EG.pdf2.Z8F1233HJ020EG.pdf
Τάσης - Προμήθεια (Vcc / Vdd) 2.7 V ~ 3.6 V Ταχύτητα 20MHz
Σειρά Encore!® RAM Μέγεθος 256 x 8
Τύπος μνήμης προγράμματος FLASH Μέγεθος μνήμης προγράμματος 12KB (12K x 8)
Περιφερειακά Brown-out Detect/Reset, LED, POR, PWM, WDT Συσκευασία Tube
Συσκευασία / υπόθεση 28-SSOP (0.173", 4.40mm Width) Αλλα ονόματα 269-4948-5
Z8F1233HJ020EG-ND
Oscillator Τύπος Internal Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 105°C (TA)
Αριθμός εισόδων / εξόδων 25 Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
EEPROM Μέγεθος - Λεπτομερής περιγραφή eZ8 Encore!® Microcontroller IC 8-Bit 20MHz 12KB (12K x 8) FLASH