Z8F083AQJ020SG
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Zilog
Περιγραφή προϊόντος IC MCU 8BIT 8KB FLASH 28QFN
Φύλλα δεδομένων: 1.Z8F083AQJ020SG.pdf2.Z8F083AQJ020SG.pdf3.Z8F083AQJ020SG.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
980 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος Z8F083AQJ020SG Κατασκευαστής Zilog
Τάσης - Προμήθεια (Vcc / Vdd) 2.7 V ~ 3.6 V Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή 28-QFN
Ταχύτητα 20MHz Σειρά Encore!®
RAM Μέγεθος 256 x 8 Τύπος μνήμης προγράμματος FLASH
Μέγεθος μνήμης προγράμματος 8KB (8K x 8) Περιφερειακά Brown-out Detect/Reset, LED, POR, PWM, WDT
Συσκευασία Tray Συσκευασία / υπόθεση 28-VFQFN Exposed Pad
Αλλα ονόματα 269-4555 Oscillator Τύπος Internal
Θερμοκρασία λειτουργίας 0°C ~ 70°C (TA) Αριθμός εισόδων / εξόδων 23
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 3 (168 Hours) Κατασκευαστής Standard Lead Time 14 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant EEPROM Μέγεθος -
Λεπτομερής περιγραφή eZ8 Encore!® Microcontroller IC 8-Bit 20MHz 8KB (8K x 8) FLASH 28-QFN Μετατροπείς δεδομένων A/D 8x10b