Z8F082APJ020SG2156
ZilogZilog
Zilog
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Zilog
Περιγραφή προϊόντος IC MCU 8BIT 8KB FLASH 28DIP
Φύλλα δεδομένων: 1.Z8F082APJ020SG2156.pdf2.Z8F082APJ020SG2156.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
420 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος Z8F082APJ020SG2156 Κατασκευαστής Zilog
Διαθέσιμη ποσότητα 38164 pcs Φύλλο δεδομένων 1.Z8F082APJ020SG2156.pdf2.Z8F082APJ020SG2156.pdf
Τάσης - Προμήθεια (Vcc / Vdd) 2.7 V ~ 3.6 V Ταχύτητα 20MHz
Σειρά Encore!® XP® RAM Μέγεθος 1K x 8
Τύπος μνήμης προγράμματος FLASH Μέγεθος μνήμης προγράμματος 8KB (8K x 8)
Περιφερειακά Brown-out Detect/Reset, LED, LVD, POR, PWM, Temp Sensor, WDT Συσκευασία Tube
Συσκευασία / υπόθεση 28-DIP (0.600", 15.24mm) Αλλα ονόματα 269-4810
Oscillator Τύπος Internal Θερμοκρασία λειτουργίας 0°C ~ 70°C (TA)
Αριθμός εισόδων / εξόδων 23 Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
EEPROM Μέγεθος - Λεπτομερής περιγραφή eZ8 Encore!® XP® Microcontroller IC 8-Bit 20MHz 8KB (8K x 8) FLASH