Z8F081ASH020SG2156
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Zilog
Περιγραφή προϊόντος IC MCU 8BIT 8KB FLASH 20SOIC
Φύλλα δεδομένων: 1.Z8F081ASH020SG2156.pdf2.Z8F081ASH020SG2156.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
494 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος Z8F081ASH020SG2156 Κατασκευαστής Zilog
Διαθέσιμη ποσότητα 45064 pcs Φύλλο δεδομένων 1.Z8F081ASH020SG2156.pdf2.Z8F081ASH020SG2156.pdf
Τάσης - Προμήθεια (Vcc / Vdd) 2.7 V ~ 3.6 V Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή 20-SOIC
Ταχύτητα 20MHz Σειρά Encore!® XP®
RAM Μέγεθος 1K x 8 Τύπος μνήμης προγράμματος FLASH
Συσκευασία Tube Συσκευασία / υπόθεση 20-SOIC (0.295", 7.50mm Width)
Oscillator Τύπος Internal Θερμοκρασία λειτουργίας 0°C ~ 70°C (TA)
Αριθμός εισόδων / εξόδων 17 Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
EEPROM Μέγεθος - Λεπτομερής περιγραφή eZ8 Encore!® XP® Microcontroller IC 8-Bit 20MHz 8KB (8K x 8) FLASH 20-SOIC