Z8F081AHJ020EG
ZilogZilog
Z8F081AHJ020EG Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Zilog
Περιγραφή προϊόντος IC MCU 8BIT 8KB FLASH 28SSOP
Φύλλα δεδομένων: 1.Z8F081AHJ020EG.pdf2.Z8F081AHJ020EG.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
470 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος Z8F081AHJ020EG Κατασκευαστής Zilog
Διαθέσιμη ποσότητα 41849 pcs Φύλλο δεδομένων 1.Z8F081AHJ020EG.pdf2.Z8F081AHJ020EG.pdf
Τάσης - Προμήθεια (Vcc / Vdd) 2.7 V ~ 3.6 V Ταχύτητα 20MHz
Σειρά Encore!® XP® RAM Μέγεθος 1K x 8
Τύπος μνήμης προγράμματος FLASH Μέγεθος μνήμης προγράμματος 8KB (8K x 8)
Περιφερειακά Brown-out Detect/Reset, LED, LVD, POR, PWM, WDT Συσκευασία Tube
Συσκευασία / υπόθεση 28-SSOP (0.209", 5.30mm Width) Αλλα ονόματα 269-4193
Z8F081AHJ020EG-ND
Oscillator Τύπος Internal Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 105°C (TA)
Αριθμός εισόδων / εξόδων 25 Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
EEPROM Μέγεθος - Λεπτομερής περιγραφή eZ8 Encore!® XP® Microcontroller IC 8-Bit 20MHz 8KB (8K x 8) FLASH