Z8F043AQJ020SG
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Zilog
Περιγραφή προϊόντος IC MCU 8BIT 4KB FLASH 28QFN
Φύλλα δεδομένων: 1.Z8F043AQJ020SG.pdf2.Z8F043AQJ020SG.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
980 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος Z8F043AQJ020SG Κατασκευαστής Zilog
Διαθέσιμη ποσότητα 81411 pcs Φύλλο δεδομένων 1.Z8F043AQJ020SG.pdf2.Z8F043AQJ020SG.pdf
Τάσης - Προμήθεια (Vcc / Vdd) 2.7 V ~ 3.6 V Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή 28-QFN
Ταχύτητα 20MHz Σειρά Encore!®
RAM Μέγεθος 256 x 8 Τύπος μνήμης προγράμματος FLASH
Μέγεθος μνήμης προγράμματος 4KB (4K x 8) Περιφερειακά Brown-out Detect/Reset, LED, POR, PWM, WDT
Συσκευασία Tray Συσκευασία / υπόθεση 28-VFQFN Exposed Pad
Oscillator Τύπος Internal Θερμοκρασία λειτουργίας 0°C ~ 70°C (TA)
Αριθμός εισόδων / εξόδων 23 Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 3 (168 Hours)
EEPROM Μέγεθος - Λεπτομερής περιγραφή eZ8 Encore!® Microcontroller IC 8-Bit 20MHz 4KB (4K x 8) FLASH 28-QFN