Z8F042AHJ020EC00TR
ZilogZilog
Z8F042AHJ020EC00TR Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Zilog
Περιγραφή προϊόντος IC MCU 8BIT 4KB FLASH 28SSOP
Φύλλα δεδομένων: Z8F042AHJ020EC00TR.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος Z8F042AHJ020EC00TR Κατασκευαστής Zilog
Διαθέσιμη ποσότητα 4505 pcs Φύλλο δεδομένων Z8F042AHJ020EC00TR.pdf
Τάσης - Προμήθεια (Vcc / Vdd) 2.7 V ~ 3.6 V Ταχύτητα 20MHz
Σειρά Encore!® XP® RAM Μέγεθος 1K x 8
Τύπος μνήμης προγράμματος FLASH Μέγεθος μνήμης προγράμματος 4KB (4K x 8)
Συσκευασία / υπόθεση 28-SSOP (0.209", 5.30mm Width) Αλλα ονόματα Z8F042AHJ020EC00T
Oscillator Τύπος Internal Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 105°C (TA)
Αριθμός εισόδων / εξόδων 23 Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Contains lead / RoHS non-compliant EEPROM Μέγεθος 128 x 8
Λεπτομερής περιγραφή eZ8 Encore!® XP® Microcontroller IC 8-Bit 20MHz 4KB (4K x 8) FLASH Μετατροπείς δεδομένων A/D 8x10b