Z8F0231QH020EG
ZilogZilog
Z8F0231QH020EG Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Zilog
Περιγραφή προϊόντος IC MCU 8BIT 2KB FLASH 20QFN
Φύλλα δεδομένων: 1.Z8F0231QH020EG.pdf2.Z8F0231QH020EG.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
980 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος Z8F0231QH020EG Κατασκευαστής Zilog
Διαθέσιμη ποσότητα 82532 pcs Φύλλο δεδομένων 1.Z8F0231QH020EG.pdf2.Z8F0231QH020EG.pdf
Τάσης - Προμήθεια (Vcc / Vdd) 2.7 V ~ 3.6 V Ταχύτητα 20MHz
Σειρά Encore!® RAM Μέγεθος 256 x 8
Τύπος μνήμης προγράμματος FLASH Μέγεθος μνήμης προγράμματος 2KB (2K x 8)
Περιφερειακά Brown-out Detect/Reset, LED, POR, PWM, WDT Συσκευασία Tray
Συσκευασία / υπόθεση 20-VQFN Exposed Pad Oscillator Τύπος Internal
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 105°C (TA) Αριθμός εισόδων / εξόδων 17
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 3 (168 Hours) Κατασκευαστής Standard Lead Time 14 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant EEPROM Μέγεθος -
Λεπτομερής περιγραφή eZ8 Encore!® Microcontroller IC 8-Bit 20MHz 2KB (2K x 8) FLASH Μετατροπείς δεδομένων -