Z8F0230PJ020SG
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Zilog
Περιγραφή προϊόντος IC MCU 8BIT 2KB FLASH 28DIP
Φύλλα δεδομένων: 1.Z8F0230PJ020SG.pdf2.Z8F0230PJ020SG.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
660 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος Z8F0230PJ020SG Κατασκευαστής Zilog
Διαθέσιμη ποσότητα 76653 pcs Φύλλο δεδομένων 1.Z8F0230PJ020SG.pdf2.Z8F0230PJ020SG.pdf
Τάσης - Προμήθεια (Vcc / Vdd) 2.7 V ~ 3.6 V Ταχύτητα 20MHz
Σειρά Encore!® RAM Μέγεθος 256 x 8
Τύπος μνήμης προγράμματος FLASH Μέγεθος μνήμης προγράμματος 2KB (2K x 8)
Περιφερειακά Brown-out Detect/Reset, LED, POR, PWM, WDT Συσκευασία Tube
Συσκευασία / υπόθεση 28-DIP (0.600", 15.24mm) Αλλα ονόματα 269-4599-5
Oscillator Τύπος Internal Θερμοκρασία λειτουργίας 0°C ~ 70°C (TA)
Αριθμός εισόδων / εξόδων 23 Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
EEPROM Μέγεθος - Λεπτομερής περιγραφή eZ8 Encore!® Microcontroller IC 8-Bit 20MHz 2KB (2K x 8) FLASH