Z8F021APJ020SG2156
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Zilog
Περιγραφή προϊόντος IC MCU 8BIT 2KB FLASH 28DIP
Φύλλα δεδομένων: 1.Z8F021APJ020SG2156.pdf2.Z8F021APJ020SG2156.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
495 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος Z8F021APJ020SG2156 Κατασκευαστής Zilog
Διαθέσιμη ποσότητα 52488 pcs Φύλλο δεδομένων 1.Z8F021APJ020SG2156.pdf2.Z8F021APJ020SG2156.pdf
Τάσης - Προμήθεια (Vcc / Vdd) 2.7 V ~ 3.6 V Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή 28-PDIP
Ταχύτητα 20MHz Σειρά Encore!® XP®
RAM Μέγεθος 512 x 8 Τύπος μνήμης προγράμματος FLASH
Συσκευασία Tube Συσκευασία / υπόθεση 28-DIP (0.600", 15.24mm)
Oscillator Τύπος Internal Θερμοκρασία λειτουργίας 0°C ~ 70°C (TA)
Αριθμός εισόδων / εξόδων 25 Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
EEPROM Μέγεθος 64 x 8 Λεπτομερής περιγραφή eZ8 Encore!® XP® Microcontroller IC 8-Bit 20MHz 2KB (2K x 8) FLASH 28-PDIP