Z8F021AHJ020EG2156
ZilogZilog
Z8F021AHJ020EG2156 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Zilog
Περιγραφή προϊόντος IC MCU 8BIT 2KB FLASH 28SSOP
Φύλλα δεδομένων: 1.Z8F021AHJ020EG2156.pdf2.Z8F021AHJ020EG2156.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
517 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος Z8F021AHJ020EG2156 Κατασκευαστής Zilog
Διαθέσιμη ποσότητα 57988 pcs Φύλλο δεδομένων 1.Z8F021AHJ020EG2156.pdf2.Z8F021AHJ020EG2156.pdf
Τάσης - Προμήθεια (Vcc / Vdd) 2.7 V ~ 3.6 V Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή 28-SSOP
Ταχύτητα 20MHz Σειρά Encore!® XP®
RAM Μέγεθος 512 x 8 Τύπος μνήμης προγράμματος FLASH
Συσκευασία Tube Συσκευασία / υπόθεση 28-SSOP (0.209", 5.30mm Width)
Oscillator Τύπος Internal Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 105°C (TA)
Αριθμός εισόδων / εξόδων 25 Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
EEPROM Μέγεθος 64 x 8 Λεπτομερής περιγραφή eZ8 Encore!® XP® Microcontroller IC 8-Bit 20MHz 2KB (2K x 8) FLASH 28-SSOP