Z8F0131PJ020EG
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Zilog
Περιγραφή προϊόντος IC MCU 8BIT 1KB FLASH 28DIP
Φύλλα δεδομένων: 1.Z8F0131PJ020EG.pdf2.Z8F0131PJ020EG.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
690 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος Z8F0131PJ020EG Κατασκευαστής Zilog
Διαθέσιμη ποσότητα 75390 pcs Φύλλο δεδομένων 1.Z8F0131PJ020EG.pdf2.Z8F0131PJ020EG.pdf
Τάσης - Προμήθεια (Vcc / Vdd) 2.7 V ~ 3.6 V Ταχύτητα 20MHz
Σειρά Encore!® RAM Μέγεθος 256 x 8
Τύπος μνήμης προγράμματος FLASH Μέγεθος μνήμης προγράμματος 1KB (1K x 8)
Περιφερειακά Brown-out Detect/Reset, LED, POR, PWM, WDT Συσκευασία Tube
Συσκευασία / υπόθεση 28-DIP (0.600", 15.24mm) Oscillator Τύπος Internal
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 105°C (TA) Αριθμός εισόδων / εξόδων 25
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 14 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant EEPROM Μέγεθος -
Λεπτομερής περιγραφή eZ8 Encore!® Microcontroller IC 8-Bit 20MHz 1KB (1K x 8) FLASH Μετατροπείς δεδομένων -