Z8F011ASJ020EG2156
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Zilog
Περιγραφή προϊόντος IC MCU 8BIT 1KB FLASH 28SOIC
Φύλλα δεδομένων: 1.Z8F011ASJ020EG2156.pdf2.Z8F011ASJ020EG2156.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
513 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος Z8F011ASJ020EG2156 Κατασκευαστής Zilog
Διαθέσιμη ποσότητα 54348 pcs Φύλλο δεδομένων 1.Z8F011ASJ020EG2156.pdf2.Z8F011ASJ020EG2156.pdf
Τάσης - Προμήθεια (Vcc / Vdd) 2.7 V ~ 3.6 V Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή 28-SOIC
Ταχύτητα 20MHz Σειρά Encore!® XP®
RAM Μέγεθος 256 x 8 Τύπος μνήμης προγράμματος FLASH
Συσκευασία Tube Συσκευασία / υπόθεση 28-SOIC (0.295", 7.50mm Width)
Oscillator Τύπος Internal Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 105°C (TA)
Αριθμός εισόδων / εξόδων 25 Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
EEPROM Μέγεθος 16 x 8 Λεπτομερής περιγραφή eZ8 Encore!® XP® Microcontroller IC 8-Bit 20MHz 1KB (1K x 8) FLASH 28-SOIC