Z8F011AQB020EG
ZilogZilog
Z8F011AQB020EG Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Zilog
Περιγραφή προϊόντος IC MCU 8BIT 1KB FLASH 8QFN
Φύλλα δεδομένων: 1.Z8F011AQB020EG.pdf2.Z8F011AQB020EG.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
25 pcs
100 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος Z8F011AQB020EG Κατασκευαστής Zilog
Διαθέσιμη ποσότητα 43472 pcs Φύλλο δεδομένων 1.Z8F011AQB020EG.pdf2.Z8F011AQB020EG.pdf
Τάσης - Προμήθεια (Vcc / Vdd) 2.7 V ~ 3.6 V Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή 8-QFN (5x6)
Ταχύτητα 20MHz Σειρά Encore!® XP®
RAM Μέγεθος 256 x 8 Τύπος μνήμης προγράμματος FLASH
Συσκευασία Tray Συσκευασία / υπόθεση 8-VDFN Exposed Pad
Αλλα ονόματα 269-3751 Oscillator Τύπος Internal
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 105°C (TA) Αριθμός εισόδων / εξόδων 6
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 3 (168 Hours) Κατασκευαστής Standard Lead Time 14 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant EEPROM Μέγεθος 16 x 8
Λεπτομερής περιγραφή eZ8 Encore!® XP® Microcontroller IC 8-Bit 20MHz 1KB (1K x 8) FLASH 8-QFN (5x6) Μετατροπείς δεδομένων -