Z8F011APH020SG
ZilogZilog
Z8F011APH020SG Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Zilog
Περιγραφή προϊόντος IC MCU 8BIT 1KB FLASH 20DIP
Φύλλα δεδομένων: Z8F011APH020SG.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος Z8F011APH020SG Κατασκευαστής Zilog
Διαθέσιμη ποσότητα 5249 pcs Φύλλο δεδομένων Z8F011APH020SG.pdf
Τάσης - Προμήθεια (Vcc / Vdd) 2.7 V ~ 3.6 V Ταχύτητα 20MHz
Σειρά Encore!® XP® RAM Μέγεθος 256 x 8
Τύπος μνήμης προγράμματος FLASH Μέγεθος μνήμης προγράμματος 1KB (1K x 8)
Περιφερειακά Brown-out Detect/Reset, LED, LVD, POR, PWM, WDT Συσκευασία Tube
Συσκευασία / υπόθεση 20-DIP (0.300", 7.62mm) Αλλα ονόματα 269-4007
Z8F011APH020SG-ND
Oscillator Τύπος Internal Θερμοκρασία λειτουργίας 0°C ~ 70°C (TA)
Αριθμός εισόδων / εξόδων 17 Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant EEPROM Μέγεθος 16 x 8
Λεπτομερής περιγραφή eZ8 Encore!® XP® Microcontroller IC 8-Bit 20MHz 1KB (1K x 8) FLASH Μετατροπείς δεδομένων -