Z8F011AHJ020SC00TR
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Zilog
Περιγραφή προϊόντος IC MCU 8BIT 1KB FLASH 28SSOP
Φύλλα δεδομένων: Z8F011AHJ020SC00TR.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
2000 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος Z8F011AHJ020SC00TR Κατασκευαστής Zilog
Διαθέσιμη ποσότητα 67559 pcs Φύλλο δεδομένων Z8F011AHJ020SC00TR.pdf
Τάσης - Προμήθεια (Vcc / Vdd) 2.7 V ~ 3.6 V Ταχύτητα 20MHz
Σειρά Encore!® XP® RAM Μέγεθος 256 x 8
Τύπος μνήμης προγράμματος FLASH Μέγεθος μνήμης προγράμματος 1KB (1K x 8)
Περιφερειακά Brown-out Detect/Reset, LED, LVD, POR, PWM, WDT Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση 28-SSOP (0.173", 4.40mm Width) Αλλα ονόματα Z8F011AHJ020SC00T
Oscillator Τύπος Internal Θερμοκρασία λειτουργίας 0°C ~ 70°C (TA)
Αριθμός εισόδων / εξόδων 25 Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
EEPROM Μέγεθος 16 x 8 Λεπτομερής περιγραφή eZ8 Encore!® XP® Microcontroller IC 8-Bit 20MHz 1KB (1K x 8) FLASH