Z8E00010SSC00TR
ZilogZilog
Zilog
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Zilog
Περιγραφή προϊόντος IC MCU 8BIT 512B OTP 18SOIC
Φύλλα δεδομένων: 1.Z8E00010SSC00TR.pdf2.Z8E00010SSC00TR.pdf3.Z8E00010SSC00TR.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος Z8E00010SSC00TR Κατασκευαστής Zilog
Τάσης - Προμήθεια (Vcc / Vdd) 3.5 V ~ 5.5 V Ταχύτητα 10MHz
Σειρά Z8® Plus RAM Μέγεθος 32 x 8
Τύπος μνήμης προγράμματος OTP Μέγεθος μνήμης προγράμματος 512B (512 x 8)
Περιφερειακά WDT Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση 18-SOIC (0.295", 7.50mm Width) Oscillator Τύπος Internal
Θερμοκρασία λειτουργίας 0°C ~ 70°C (TA) Αριθμός εισόδων / εξόδων 13
EEPROM Μέγεθος - Λεπτομερής περιγραφή Z8 Z8® Plus Microcontroller IC 8-Bit 10MHz 512B (512 x 8) OTP