Z8E00010HEG
ZilogZilog
Zilog
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Zilog
Περιγραφή προϊόντος IC MCU 8BIT 512B OTP 20SSOP
Φύλλα δεδομένων: 1.Z8E00010HEG.pdf2.Z8E00010HEG.pdf3.Z8E00010HEG.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
603 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του Z8E00010HEG
Αριθμός εξαρτήματος Z8E00010HEG Κατασκευαστής Zilog
Διαθέσιμη ποσότητα 68160 pcs Φύλλο δεδομένων 1.Z8E00010HEG.pdf2.Z8E00010HEG.pdf3.Z8E00010HEG.pdf
Τάσης - Προμήθεια (Vcc / Vdd) 4.5 V ~ 5.5 V Ταχύτητα 10MHz
Σειρά Z8® Plus RAM Μέγεθος 32 x 8
Τύπος μνήμης προγράμματος OTP Μέγεθος μνήμης προγράμματος 512B (512 x 8)
Περιφερειακά WDT Συσκευασία Tube
Συσκευασία / υπόθεση 20-SSOP (0.209", 5.30mm Width) Oscillator Τύπος Internal
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 105°C (TA) Αριθμός εισόδων / εξόδων 13
EEPROM Μέγεθος - Λεπτομερής περιγραφή Z8 Z8® Plus Microcontroller IC 8-Bit 10MHz 512B (512 x 8) OTP