Z84C0020VEC00TR
ZilogZilog
Z84C0020VEC00TR Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Zilog
Περιγραφή προϊόντος IC MPU Z80 20MHZ 44PLCC
Φύλλα δεδομένων: 1.Z84C0020VEC00TR.pdf2.Z84C0020VEC00TR.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος Z84C0020VEC00TR Κατασκευαστής Zilog
Περιγραφή IC MPU Z80 20MHZ 44PLCC Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 4729 pcs Φύλλο δεδομένων 1.Z84C0020VEC00TR.pdf2.Z84C0020VEC00TR.pdf
Τάσης - I / O 5.0V USB -
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή 44-PLCC Ταχύτητα 20MHz
Σειρά Z80 Χαρακτηριστικά ασφαλείας -
SATA - Ελεγκτές RAM -
Συσκευασία Tape & Reel (TR) Συσκευασία / υπόθεση 44-LCC (J-Lead)
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 100°C (TA) Αριθμός πυρήνων πυρήνων / διαύλου 1 Core, 8-Bit
Επιτάχυνση γραφικών No Ethernet -
Ελεγκτές οθόνης και διεπαφής - Λεπτομερής περιγραφή Z80 Microprocessor IC Z80 1 Core, 8-Bit 20MHz 44-PLCC
core επεξεργαστή Z80 Συν-επεξεργαστές / DSP -
Αριθμός μέρους βάσης Z84C00 Πρόσθετες διεπαφές -
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
Z84C0020VEG
Z84C0020VEG
Κατασκευαστές: Zilog
Σε απόθεμα: 10816 pcs
Κατεβάστε: Z84C0020VEG.pdf
RFQ
Z84C0020VEC
Z84C0020VEC