Z0292212VSCR3796
ZilogZilog
Z0292212VSCR3796 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Zilog
Περιγραφή προϊόντος IC MODEM DATA PUMP/AFE 44-PLCC
Φύλλα δεδομένων: 1.Z0292212VSCR3796.pdf2.Z0292212VSCR3796.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος Z0292212VSCR3796 Κατασκευαστής Zilog
Διαθέσιμη ποσότητα 4023 pcs Φύλλο δεδομένων 1.Z0292212VSCR3796.pdf2.Z0292212VSCR3796.pdf
Τάσης - Προμήθεια 4.5 V ~ 5.5 V Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή 44-PLCC
Σειρά - Συσκευασία Tube
Συσκευασία / υπόθεση 44-LCC (J-Lead) τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Λεπτομερής περιγραφή 9.6k Modem V.21, V.22, V.23, V.29, Bell 103, Bell 212A 44-PLCC Μορφή δεδομένων V.21, V.22, V.23, V.29, Bell 103, Bell 212A