EZ80L92AZ050SC00TR
ZilogZilog
EZ80L92AZ050SC00TR Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Zilog
Περιγραφή προϊόντος IC MCU 8BIT ROMLESS 100LQFP
Φύλλα δεδομένων: EZ80L92AZ050SC00TR.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1500 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος EZ80L92AZ050SC00TR Κατασκευαστής Zilog
Διαθέσιμη ποσότητα 15865 pcs Φύλλο δεδομένων EZ80L92AZ050SC00TR.pdf
Τάσης - Προμήθεια (Vcc / Vdd) 3 V ~ 3.6 V Ταχύτητα 50MHz
Σειρά eZ80® Acclaim!® RAM Μέγεθος -
Τύπος μνήμης προγράμματος ROMless Μέγεθος μνήμης προγράμματος -
Περιφερειακά DMA, WDT Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση 100-LQFP Αλλα ονόματα EZ80L92AZ050SC00T
Oscillator Τύπος Internal Θερμοκρασία λειτουργίας 0°C ~ 70°C (TA)
Αριθμός εισόδων / εξόδων 24 Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 3 (168 Hours)
EEPROM Μέγεθος - Λεπτομερής περιγραφή eZ80 eZ80® Acclaim!® Microcontroller IC 8-Bit 50MHz ROMless