EZ80F93AZ020EG
ZilogZilog
EZ80F93AZ020EG Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Zilog
Περιγραφή προϊόντος IC MCU 8BIT 64KB FLASH 100LQFP
Φύλλα δεδομένων: 1.EZ80F93AZ020EG.pdf2.EZ80F93AZ020EG.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
270 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος EZ80F93AZ020EG Κατασκευαστής Zilog
Διαθέσιμη ποσότητα 20274 pcs Φύλλο δεδομένων 1.EZ80F93AZ020EG.pdf2.EZ80F93AZ020EG.pdf
Τάσης - Προμήθεια (Vcc / Vdd) 3 V ~ 3.6 V Ταχύτητα 20MHz
Σειρά eZ80® Acclaim!® RAM Μέγεθος 4K x 8
Τύπος μνήμης προγράμματος FLASH Μέγεθος μνήμης προγράμματος 64KB (64K x 8)
Περιφερειακά Brown-out Detect/Reset, POR, WDT Συσκευασία Tray
Συσκευασία / υπόθεση 100-LQFP Αλλα ονόματα 269-3873
EZ80F93AZ020EG-ND
Oscillator Τύπος Internal Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 105°C (TA)
Αριθμός εισόδων / εξόδων 24 Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 3 (168 Hours)
EEPROM Μέγεθος - Λεπτομερής περιγραφή eZ80 eZ80® Acclaim!® Microcontroller IC 8-Bit 20MHz 64KB (64K x 8) FLASH