EZ80F91NA050EG
ZilogZilog
Zilog
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Zilog
Περιγραφή προϊόντος IC MCU 8BIT 256KB FLASH 144BGA
Φύλλα δεδομένων: 1.EZ80F91NA050EG.pdf2.EZ80F91NA050EG.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
160 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος EZ80F91NA050EG Κατασκευαστής Zilog
Διαθέσιμη ποσότητα 9687 pcs Φύλλο δεδομένων 1.EZ80F91NA050EG.pdf2.EZ80F91NA050EG.pdf
Τάσης - Προμήθεια (Vcc / Vdd) 3 V ~ 3.6 V Ταχύτητα 50MHz
Σειρά eZ80® Acclaim!® RAM Μέγεθος 16K x 8
Τύπος μνήμης προγράμματος FLASH Μέγεθος μνήμης προγράμματος 256KB (256K x 8)
Περιφερειακά Brown-out Detect/Reset, POR, PWM, WDT Συσκευασία Tray
Συσκευασία / υπόθεση 144-LBGA Αλλα ονόματα 269-3869
EZ80F91NA050EG-ND
Oscillator Τύπος Internal Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 105°C (TA)
Αριθμός εισόδων / εξόδων 32 Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 3 (168 Hours)
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant EEPROM Μέγεθος -
Λεπτομερής περιγραφή eZ80 eZ80® Acclaim!® Microcontroller IC 8-Bit 50MHz 256KB (256K x 8) FLASH Μετατροπείς δεδομένων -