EZ80F91AZ050EG
ZilogZilog
Zilog
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Zilog
Περιγραφή προϊόντος IC MCU 8BIT 256KB FLASH 144LQFP
Φύλλα δεδομένων: 1.EZ80F91AZ050EG.pdf2.EZ80F91AZ050EG.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
60 pcs
120 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος EZ80F91AZ050EG Κατασκευαστής Zilog
Διαθέσιμη ποσότητα 11998 pcs Φύλλο δεδομένων 1.EZ80F91AZ050EG.pdf2.EZ80F91AZ050EG.pdf
Τάσης - Προμήθεια (Vcc / Vdd) 3 V ~ 3.6 V Ταχύτητα 50MHz
Σειρά eZ80® Acclaim!® RAM Μέγεθος 16K x 8
Τύπος μνήμης προγράμματος FLASH Μέγεθος μνήμης προγράμματος 256KB (256K x 8)
Περιφερειακά Brown-out Detect/Reset, POR, PWM, WDT Συσκευασία Tray
Συσκευασία / υπόθεση 144-LQFP Αλλα ονόματα 269-3867
EZ80F91AZ050EG-ND
Oscillator Τύπος Internal Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 105°C (TA)
Αριθμός εισόδων / εξόδων 32 Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 3 (168 Hours)
EEPROM Μέγεθος - Λεπτομερής περιγραφή eZ80 eZ80® Acclaim!® Microcontroller IC 8-Bit 50MHz 256KB (256K x 8) FLASH