YC248-FR-072K7L
YageoYageo
YC248-FR-072K7L Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Yageo
Περιγραφή προϊόντος RES ARRAY 8 RES 2.7K OHM 1606
Φύλλα δεδομένων: YC248-FR-072K7L.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
5000 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος YC248-FR-072K7L Κατασκευαστής Yageo
Περιγραφή RES ARRAY 8 RES 2.7K OHM 1606 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 928702 pcs Φύλλο δεδομένων YC248-FR-072K7L.pdf
Ανοχή ±1% Συντελεστής θερμοκρασίας ±200ppm/°C
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή - Μέγεθος / Διαστάσεις 0.157" L x 0.063" W (4.00mm x 1.60mm)
Σειρά YC248 Αντιστοίχηση-Αντιστοίχιση-Αντίσταση -
Συντελεστής αντιστοίχισης αντιστάσεων - Αντίσταση (Ohms) 2.7k
Ισχύς ανά στοιχείο 62.5mW Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση 1606, Convex, Long Side Terminals Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 155°C
Αριθμός αντιστάσεις 8 Αριθμός Pins 16
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.022" (0.55mm) Λεπτομερής περιγραφή 2.7k Ohm ±1% 62.5mW Power Per Element Isolated 8 Resistor Network/Array ±200ppm/°C 1606, Convex, Long Side Terminals