SQZ10AJB-3R
YageoYageo
Yageo
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Yageo
Περιγραφή προϊόντος RES 10W 5% TH
Φύλλα δεδομένων: SQZ10AJB-3R.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
600 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του SQZ10AJB-3R
Αριθμός εξαρτήματος SQZ10AJB-3R Κατασκευαστής Yageo
Περιγραφή RES 10W 5% TH Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 244452 pcs Φύλλο δεδομένων SQZ10AJB-3R.pdf
Ανοχή ±5% Συντελεστής θερμοκρασίας ±300ppm/°C
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή Radial Lead Μέγεθος / Διαστάσεις 1.890" L x 0.394" W (48.00mm x 10.00mm)
Σειρά SQZ Λειτουργία του πίνακα 3 Ohms
Ισχύς (Watts) 10W Συσκευασία Bulk
Συσκευασία / υπόθεση Radial - 4 Leads Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 155°C
Αριθμός Απολύσεις 2 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.413" (10.50mm) Χαρακτηριστικά Anti-Arc, Flame Proof, Moisture Resistant, Safety
Λεπτομερής περιγραφή 3 Ohms ±5% 10W Through Hole Resistor Radial - 4 Leads Anti-Arc, Flame Proof, Moisture Resistant, Safety Wirewound Σύνθεση Wirewound
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
SQZ10AJB-43K
SQZ10AJB-43K
Περιγραφή: RES 10W 5% TH
Σε απόθεμα: 236841 pcs
Κατεβάστε: SQZ10AJB-43K.pdf
RFQ
SQZ10AJB-3K6
SQZ10AJB-3K6
Περιγραφή: RES 10W 5% TH
Σε απόθεμα: 274084 pcs
Κατεβάστε: SQZ10AJB-3K6.pdf
RFQ
SQZ10AJB-3R6
SQZ10AJB-3R6
Περιγραφή: RES 10W 5% TH