SQP40AJB-11R
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Yageo
Περιγραφή προϊόντος RES 40W 5% AXIAL
Φύλλα δεδομένων: SQP40AJB-11R.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του SQP40AJB-11R
Αριθμός εξαρτήματος SQP40AJB-11R Κατασκευαστής Yageo
Περιγραφή RES 40W 5% AXIAL Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 67623 pcs Φύλλο δεδομένων SQP40AJB-11R.pdf
Ανοχή ±5% Συντελεστής θερμοκρασίας ±300ppm/°C
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή Axial Μέγεθος / Διαστάσεις 0.748" x 0.709" Rectangular x 3.543" L (19.00mm x 18.00mm x 90.00mm)
Σειρά SQP Λειτουργία του πίνακα 11 Ohms
Ισχύς (Watts) 40W Συσκευασία Bulk
Συσκευασία / υπόθεση Axial Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 155°C
Αριθμός Απολύσεις 2 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Ύψος - Καθήμενοι (Max) - Χαρακτηριστικά Anti-Arc, Flame Proof, Moisture Resistant, Safety
Λεπτομερής περιγραφή 11 Ohms ±5% 40W Through Hole Resistor Axial Anti-Arc, Flame Proof, Moisture Resistant, Safety Wirewound Σύνθεση Wirewound