SQP300JB-1K5
YageoYageo
Yageo
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Yageo
Περιγραφή προϊόντος RES 3W 5% AXIAL
Φύλλα δεδομένων: SQP300JB-1K5.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
2000 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του SQP300JB-1K5
Αριθμός εξαρτήματος SQP300JB-1K5 Κατασκευαστής Yageo
Περιγραφή RES 3W 5% AXIAL Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 904925 pcs Φύλλο δεδομένων SQP300JB-1K5.pdf
Ανοχή ±5% Συντελεστής θερμοκρασίας ±300ppm/°C
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή Axial Μέγεθος / Διαστάσεις 0.315" Square x 0.866" L (8.00mm x 22.00mm)
Σειρά SQP Λειτουργία του πίνακα 1.5 kOhms
Ισχύς (Watts) 3W Συσκευασία Bulk
Συσκευασία / υπόθεση Axial Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 155°C
Αριθμός Απολύσεις 2 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Ύψος - Καθήμενοι (Max) - Χαρακτηριστικά Anti-Arc, Flame Proof, Moisture Resistant, Safety
Λεπτομερής περιγραφή 1.5 kOhms ±5% 3W Through Hole Resistor Axial Anti-Arc, Flame Proof, Moisture Resistant, Safety Metal Oxide Film Σύνθεση Metal Oxide Film
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
SQP300JB-1R2
SQP300JB-1R2
Περιγραφή: RES 3W 5% AXIAL
Σε απόθεμα: 825718 pcs
Κατεβάστε: SQP300JB-1R2.pdf
RFQ
SQP300JB-1K1
SQP300JB-1K1
Περιγραφή: RES 3W 5% AXIAL
Κατεβάστε: SQP300JB-1K1.pdf
RFQ
SQP300JB-1K
SQP300JB-1K
Περιγραφή: RES 3W 5% AXIAL