SQP10AJB-1K5
YageoYageo
SQP10AJB-1K5 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Yageo
Περιγραφή προϊόντος RES 1.5K OHM 10W 5% AXIAL
Φύλλα δεδομένων: SQP10AJB-1K5.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του SQP10AJB-1K5
Αριθμός εξαρτήματος SQP10AJB-1K5 Κατασκευαστής Yageo
Περιγραφή RES 1.5K OHM 10W 5% AXIAL Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 173670 pcs Φύλλο δεδομένων SQP10AJB-1K5.pdf
Ανοχή ±5% Συντελεστής θερμοκρασίας -
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή Axial Μέγεθος / Διαστάσεις 0.374" x 0.354" Rectangular x 1.890" L (9.50mm x 9.00mm x 48.00mm)
Σειρά SQP Λειτουργία του πίνακα 1.5 kOhms
Ισχύς (Watts) 10W Συσκευασία Bulk
Συσκευασία / υπόθεση Axial Αλλα ονόματα 1.5KW-10
1K5 LRW-10W-B 5%
MO-10W-B-1.5K
SQP10AJB 1K5
SQP10AJB1K5
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 155°C Αριθμός Απολύσεις 2
Λεπτομερής περιγραφή 1.5 kOhms ±5% 10W Through Hole Resistor Axial Anti-Arc, Flame Proof, Moisture Resistant, Safety Metal Oxide Film Σύνθεση Metal Oxide Film